Magyarnak lenni. Kűkeményen - könyvbemutató
A 22. Komáromi Napok keretén belül 2013. április 26-án Karpatiasport polgári társulás és az Egy Jobb Komáromért Polgári Kezdeményezés szervezésében került sor a Kűkeményen című könyvbemutatóra Kű Lajos, az Aranycsapat alapítvány elnökének tiszteletére a révkomáromi Viking sörözőben. A könyvet Jónyer István sokszoros világ és Európa-bajnok asztaliteniszező mutatta be, majd a könyv szerzője Ballai Attila, a Magyar Nemzet sportrovatának vezetője beszélgetett Kű Lajossal.

Balról: Ballai Attila, Kű Lajos és Jónyer István

A volt válogatott labdarúgó beszédében röviden vázolta játékos pályafutását úgy idehaza, mint külföldön, majd pedig hosszasan beszélt a Kárpát-medencei Összmagyar Nemzeti Diákbajnokságnak megszületéséről, mely a sport közreműködésével fogja össze a határon túli magyar diákokat. Ezen a napon jubileumi 10. alkalommal rendeztük meg a Kárpát-medencei Összmagyar Diákbajnokság felvidéki focitornáját Révkomáromban. Kű Lajos beszéde után a vendégek kötetlen beszélgetést folytattak az érdeklődőkkel majd aláírásukkal látták el a „Kűkeményen” című könyvet, mely a Kairosz kiadó gondozásában jelent meg.

Pallag György

A könyvbemutatón készült képek itt megtekinthetők.

Ma 2018. december 15., szombat, Valér napja van. Holnap Etelka és Aletta napja lesz.